Nowa oferta sklepu

Kolekcja ON jesion Piękna wizualizacja w nowoczesnych wnęrtzach

Nowe komody

Komoda SEL 150Duża komoda z czterema szufladami u drzwiczkami po bokach

Polecane produkty

Meble do sypialni, łóżka, materace – ARSmeble

Siedziba firmy Ars Meble mieści się w Rumi, jednak idąc z duchem czasu oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów stworzyliśmy sklep internetowy, umożliwiając dokonywanie zakupów w dogodnym dla Państwa czasie. Prowadzimy sprzedaż materacy, łóżek drewnianych oraz innych mebli do sypialni marki ARS MEBLE.

Oferta firmy obejmuje jedynie starannie wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zdajemy sobie sprawę, że sypialnia jako najbardziej intymna część domu, wymaga przemyślanych decyzji. Z tego powodu oferujemy Państwu jedynie produkty, które gwarantują nie tylko nienaganną aranżację pomieszczenia ale również przemyślaną ergonomię wykonania. Nasze wyroby to połączenie elegancji z maksymalną wytrzymałością. Zakupią u nas Państwo meble, które sprawdzą się w małych sypialniach jak i w bardziej przestronnych powierzchniach. Bogactwo modeli i kolorów sprawią, iż na pewno znajdą u nas Państwo dokładnie tego, czego szukacie!

Sprzedajemy między innymi:

  • łóżka drewniane z pojemnikiem na pościel;
  • łóżka bez pojemnika na pościel;
  • łóżka tapicerowane;
  • łóżka ze szczytem;
  • łóżka pielęgnacyjne;
  • materace;
  • meble do sypialni tj. komody, szafki nocne oraz toaletki.

Przygotowując naszą ofertę kierowaliśmy się estetyką, funkcjonalnością oraz komfortem. Prezentujemy szeroki wybór unikatowych, wygodnych oraz idealnie wpisujących się w potrzeby Klientów mebli do sypialni - a przy tych wszystkich cechach również wytrzymałych! Sprzedawane przez nas wyroby pozwolą Państwu zaprojektować aranżację, w której wypoczynek po ciężkim dniu będzie maksymalnie efektywny i przyjemny.

Zapraszamy do przemyślanych zakupów!