suma: 0,00 zł do kasy
Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego ARS MEBLE

 

I. INFORMACJE O SPRZEDAWCY

 1. Właścicielem sklepu internetowego www.arsmeble.pl jest firma Ars Meble Aleksandra Jakubowska z siedzibą:
  84-230 Rumia
  Ul. Tatrzańska 15
  NIP: 588-186-30-79
  REGON: 220202561
  Tel.: +48 780 001 489 (czynny w godzinach od 7:00 do 22:00, 7 dni w tygodniu)
  Tel.: (058) 671 10 75
  Adres e-mail: sklep@arsmeble.pl
 2. Firma Ars Meble Aleksandra Jakubowska jest wpisana do ewidencji gospodarczej przez Burmistrza Miasta Rumi, pod numerem 10262.
 3. Forma prawna: osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą.
 4. Firma Ars Meble jest producentem i pełnoprawnym właścicielem sprzedawanych wyrobów.

II. OFERTA SKLEPU

 1. Firma Ars Meble Aleksandra Jakubowska , zwana dalej sprzedającym, prowadzi sprzedaż wysyłkową łóżek drewnianych, szafek nocnych, stelaży pod materace, stelaży pod materac marki M&K Foam, materacy marki M&K Foam i innych produktów M&K Foam - za pośrednictwem witryny internetowej www.arsmeble.pl (dalej zwanym sklepem internetowym).
 2. Ceny produktów podanych w sklepie internetowym sprzedającego są cenami brutto ( zawierają 23% stawkę podatku VAT) wyrażonymi w PLN lub EUR.
 3. Ceny w sklepie internetowym dotyczą towarów o standardowych wymiarach i standardowych wybarwieniach. Ceny towarów niestandardowych każdorazowo są ustalane ze sprzedającym za pośrednictwem maila lub telefonicznie.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów w ofercie sklepu internetowego. Cena danego towaru jest wiążąca w momencie złożenia przez Kupującego zamówienia.
 5. Wszystkie produkty Ars Meble są wykonywane z litego drewna i produktów drewnopochodnych, dopuszcza się stosowania innego gatónku drewna w niewidocznych od zewnątrz miejscach niż w opisie produktu.
 6. Cena towaru wystawionego na danej aukcji może zostać zwiększona przez Kupującego poprzez wybranie dodatkowych opcji (np. zwiększenie rozmiaru łóżka, zamówienie szafek nocnych, rusztu pod materac).
 7. Łączna cena towaru wraz z kosztem transportu zostaje podana każdorazowo w trakcie składania zamówienia przez Kupującego.

III. PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 1. Kupujący może złożyć zamówienie :
  • on-line – za pośrednictwem sklepu internetowego www.arsmeble.pl - 7 dni w tygodniu 24 h na dobę.
  • on-line – mailowo na adres e-mail: sklep@arsmeble.pl
  • Telefonicznie – (058) 671 10 75 w godzinach 8:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku.
  • Telefonicznie – (+48) 780 001 489 w godzinach 7:00 do 22:00 7 dni w tygodniu
 2. Warunkiem uznania zamówienia za ważne:
  • przy zamówieniu on-line za pośrednictwem sklepu internetowego - jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia i rejestracji.
  • przy zamówieniu on-line – mail’em – jest podanie przez Kupującego poprawnych danych teleadresowych
  • Przy zamówieniu telefonicznym i faxem jest podanie przez Kupującego poprawnych danych teleadresowych
  Brak kompletnych danych teleadresowych uniemożliwia Sprzedającemu realizację zamówienia.
 3. Potwierdzenie zamówienia.
  Kupujący zobowiązany jest potwierdzić zamówienie złożone w sklepie internetowym w ciągu 48h od jego złożenia, mailowo lub telefoniczne.
 4. Płatność a koszt transportu.
  Kupujący w sklepie internetowym, w trakcie wypełniania formularza zamówienia dokonuje wyboru formy płatności za towar:
  • On-line ( za pośrednictwem serwisu PayPal) – koszt transportu wynosi 250zł brutto przy wartości zamówienia poniżej 4500 zł brutto; 0 zł przy wartości zamówienia powyżej 4500 zł brutto.
  • Przelewem - koszt transportu wynosi 250zł brutto przy wartości zamówienia poniżej 4500 zł brutto; 0 zł przy wartości zamówienia powyżej 4500 zł brutto.
  W przypadku zamówienia towarów niestandardowych, akceptujemy wyłącznie formę płatności on-line i przelewem.
  • Przedpłata (100%) - koszt transportu wynosi 250zł brutto przy wartości zamówienia poniżej 4500 zł brutto; 0 zł przy wartości zamówienia powyżej 4500 zł brutto.
  • Zaliczkowa Kartą Upominkową
  W przypadku produktów marki M&K Foam każdorazowo wymagana jest 50% przedpłata – Koszt transportu na produkty M&K Foam wynosi:
  - na stelaże 80 zł przy wartości zamówienia poniżej 4500 zł brutto i 0 zł przy wartości zamówienia powyżej 4500 zł brutto (termin dostawy 3-30 dni).
  - na materace 100 zł przy wartości zamówienia poniżej 4500 zł brutto i 0 zł przy wartości zamówienia powyżej 4500 zł brutto (termin dostawy 3-30 dni).

  Wysyłka i dostawa towaru:
 5. Standardowy termin dostawy wynosi 3-30 dni chyba, że w aukcji postanowiono inaczej.

  Od 01-11-2008 - osobiście dostarczamy nasze towary.
  Termin wysyłki towaru jest uzależniony od procesu produkcyjnego i logistycznego planu dostaw, Kupujący zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie o przewidywalnym terminie dostawy, w ciągu 48 h od daty zaksięgowania należności na naszym koncie.

  Dostawa do Klienta - oznacza transport możliwie jak najbliżej drzwi wejściowych domu klienta. Oznacza to, że jest bliski dojazd pod dom Klienta do 10 m to mebel w paczkach jest dostarczany pod dom Klienta. Jeżeli odległość zaparkowanego samochodu do drzwi wejściowych domy jest większa niż 10 m Klient odbiera paczki z samochodu. Kierowca nie wnosi meble do domu Klienta.
  W przypadku mebli skrzyniowych (komody, stoły, ...), materacy, stelaży oraz mebli niestandardowych - Klient odbiera paczki z samochodu.
  W przypadku uzgodnionego montażu mebli - Klient ma obowiązek zapewnić wniesienie towaru i pomoc przy montażu.

  W przypadku niezapewnienia wniesienia towaru, zostanie doliczony opłata 150 zł za wniesienie.

IV. GWARANCJA I REKLAMACJE

 1. Gwarancja:
  Nasze produkty są objęte 5 letnią gwarancją.
  Gwarancją objęte są: uszkodzenia fabryczne, uszkodzenia powstałe podczas transportu oraz uszkodzenia powstałe na skutek właściwego użytkowania.
  Gwarancji nie podlegają: szkody powstałe w wyniku nieprawidłowego użytkowania towaru (takie jak uszkodzenia mechaniczne). Drewno jest materiałem naturalnym, dlatego nie podlegają gwarancji: rożna kolorystyka usłojenia, zdrowe sęki, zmiana kolorystyki drewna następująca wskutek naturalnego starzenia się drewna. Nasze produkty wykonane są z drewna suchego o wilgotności 8% jak stanowi Polska Norma. Drewno jest materiałem higroskopijnym, dlatego reklamacje powstałe na skutek nieprawidłowego przechowywania produktu (tj. wysoka wilgotność – „puchnięcie” drewna lub wysoka temperatura powyżej 30 stopni C – „zsychanie” się drewna) nie będą uwzględniane.
 2. Tryb rozpatrywania reklamacji:
  Reklamacje będą rozpatrywane na podstawie zdjęć przesłanych przez Kupującego.
  W przypadku – uszkodzeń w transporcie:
  Przesyłkę należy w momencie dostawy sprawdzić, aby wykluczyć ewentualne uszkodzenia w transporcie. W przypadku gdyby takie wystąpiły należy ten fakt odnotować w liście przewozowym, należy wypełnić protokół szkody (kurier posiada odpowiednie druki) i niezwłocznie nas o tym powiadomić. W celu rozpatrzenia reklamacji „uszkodzenia w transporcie” – należy przesłać do nas zdjęcia uszkodzonego opakowania, towaru, wraz z kopią protokołu szkody.

V. ZWROTY

 1. Zgodnie z USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. "O prawach konsumenta"  Kupujący może bez podania przyczyny zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
  Wyjątkiem są towary niestandardowe – wyprodukowane wg indywidualnych wytycznych Kupującego.
  Kupujący zobowiązany jest unieważnić transakcję w formie pisemnej( faxem, mailem).
  Towar odesłany powinien być nieużywany i w oryginalnym opakowaniu. Koszt wysyłki ponosi Kupujący.
  Towar powinien być odesłany na adres

  ARS MEBLE
  Aleksandra Jakubowska
  Ul. Tatrzańska 15
  84-230 Rumia

  Przy zniszczeniu towaru mamy prawo zażądać zwrotu kosztu wynikłego z pomniejszenia wartości towaru.
  Zwrot należności zostanie pomniejszony o koszt transportu 250 zł brutto lub o rzeczywisty koszt transportu, zarówno w przypadku zakupu towarów o wartości poniżej jak i powyżej 4500 zł brutto.

  W przypadku zwrotu towaru zapłacona należność zostanie zwrócona Kupującemu przelewem na wskazany rachunek bankowy natychmiast po dokonaniu przez Niego zwrotu towaru. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, jak również zwrotów nie poprzedzonych pisemną deklaracją zwrotu.

VI. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Wysyłając zamówienie Kupujący wyraża zgodę na wykorzystanie przez Ars Meble Aleksandra Jakubowska swoich danych osobowych do realizacji zamówienia, zgodnie z art. 24 ust. 1 "Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych". Kupujący ma w każdej chwili prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz do wniesienia o zaprzestanie ich wykorzystywania.
  W szczególności Kupujący wyraża zgodę, że jego adres oraz numer telefonu zostanie udostępniony kurierowi realizującemu dostawę towaru.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl